Tenda TEG1110PF-8-120W PoE+ AT switch 8xPoE 802.3af/at + Uplink RJ45 + SFP port, 110W, PoE+, fanless
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Tenda TEG1110PF-8-120W je 9portový gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a SFP portem. 8 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 110 W), pro Uplink 1× RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1× SFP port 100/1000 Mb/s. Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, Extend, Standard. Kovový kryt. Fanless, bez ventilátorů.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2830
5% sleva po registraci
Tenda TEG1110PF-8-120W přepíná data pomocí 9 portů RJ45 a optického SFP slotu. 8 portů 10/100/1000 Mb/s podporuje napájení PoE802.3af/at, další 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s a SFP slot s rychlostí 100/1000 Mb/s jsou určeny pro Uplink. SFP moduly doporučujeme značky Signamax. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepínání uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
Tenda TEG1110PF-8-120W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do větších domácností.
Přepínač Standard / Priority / Extend / VLAN mode
Tenda TEG1110PF-8-120W obsahuje přepínač pro výběr ze tří režimů: Standard / VLAN / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 110 Wattů na 8 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony apod.
Vždy celkem max. 110 W
Technické parametry
Standardy & protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Porty: 8× 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negociace a s podporou PoE IEEE802.3 at/af PoE standard
Porty pro Uplink: 1× RJ45 10/100/1000 Mb/s, 1× SFP 100/1000 Mb/s
Celková propustnost: 20 Gbps
Velikost tabulky MAC adres: 8K
Mód přepínání: Store-And-Forward
Ventilátory: ne, fanless
LED indikace: 10× Link/Aktivita portu, 1× Napájení
PoE napájení: Port 1 až Port 8 podporují standard IEEE802.3at/af power (maximální výkon pro každý port je 30W), celkem 110 Watt pro PoE
Úroveň přepěťové ochrany: – pro porty: 6kV, – pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV
MTBF: 100 000+ hod.
Rychlost přepínání paketů: 14,9 Mpps
Napájení: vstup 100 až 240 V, AC 50/60 Hz pro napájecí adaptér
Spotřeba: 10 W (bez PoE napájení), 120 W (s připojenými PoE zařízeními max. 110W)
Rozměry: 177,5 mm × 104 mm × 26 mm (L×W×H)
Celkem max. napájení PoE: 110W
Ochrana proti přepětí: 6 000 V
Umístění: na stěnu, desktop
Pracovní teplota: 0 °C ~ 45 °C
Vlhkost: 10 % – 90 % RH (nekondenzující)